Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 23:08:38

З початку року підприємства Чернігівщини з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 9 млрд.грн

19.10.2020   07:53Агенцiя

Харчова промисловість Чернігівської області забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 9% загального обсягу виробництва в Україні здобних виробів, більше 6% сиру тертого та іншого неплавленого, 3% свіжих чи охолоджених туш яловичини і телятини, 2% хліба та хлібобулочних виробів.

З початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 9 млрд.грн (44% загального обсягу реалізації промисловості області) та за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 173 млн.грн капітальних інвестицій (45% обсягу капітальних інвестицій промисловості області).     
У січні–серпні 2020 р. на цих підприємствах працювало понад 7 тис. осіб штатних працівників (22% працюючих у промисловості), середньомісячна заробітна плата яких становила 9295 грн.

Продукція українських виробників продовольчих товарів на 83% заповнює споживчий ринок області, зокрема понад 95% м’яса та м’ясопродуктів, молока, масла вершкового, цукру, солі, хлібобулочних та борошняних виробів – вітчизняного виробництва.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression