На в'їзді до Чернігова зі сторони Павлівки проводять поверхневу обробку покриття
На в'їзді до Чернігова на автомобільній трасі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль проводяться роботи з поверхневої обробки дорожнього покриття.
Захисний шар влаштовується окремими ділянками на км 5+757 - км 9+323 по лівому та правому проїзду.
Для обробки покриття використовується лита емульсійно-мінеральна суміш. Спочатку влаштовується нижній шар товщиною розливу 20 мм, потім верхній - 10 мм.
Такий вид ремонту виконується задля продовження строку експлуатації наявного дорожнього покриття. Шар зносу, який укладається, запобігає негативному впливу кліматичних факторів, забезпечує необхідну шорсткість та водонепроникність покриття, збільшує зчеплення коліс, ущільнює і покращує його зовнішній вигляд.
Останні новини Чернігівщини
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.
У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28
Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
15 травня: цей день в Україні і світі 09:25
День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.