Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в серпні 2020 р в області становив 100,1%, в Україні – 99,8%.
На споживчому ринку області в серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1,2%.
Найбільше (на 11,5% та 9%) подешевшали овочі та фрукти. На 2,5–8,3% знизилися ціни на рибу та продукти з риби, продукти переробки зернових, безалкогольні напої, цукор, кисломолочну продукцію, макаронні вироби. Водночас на 1,5–3,7% подорожчали м’ясо та м’ясопродукти, сири, масло. Найбільше (на 10%) стали дорожчими яйця.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 0,7%.
За рахунок сезонних розпродажів взуття стало дешевшим на 7%.
Природний газ подорожчав на 37,2%, автомобілі – на 9%, паливо та мастила – на 3,1%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.