Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 08:51:19

Ринок праці мовою цифр

11.09.2020   13:40Агенцiя

Протягом січня-серпня 2020 року лави безробітних в області поповнили майже 20 тисяч громадян, що на 47 % більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Ріст реєстрації відбувся у всіх районах області, на рівні минулого року вона залишилася лише у Сосницькому, Срібнянському та Куликівському районах. Всього ж на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 30,6 тис. безробітних – на 21 % більше, ніж за цей період рік тому.

Незважаючи на карантинні обмеження, до активних програм сприяння зайнятості цьогоріч залучено більше 10 тисяч безробітних – кожного третього на обліку. Зокрема, 6,7 тис. працевлаштовано, 1,7 тис. – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 1,6 тис. - охоплено професійним навчанням.

Станом на 1 вересня 2020 року  в області налічувалось 15,3 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що на 39 % більше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 9 осіб.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини