Від продажу права оренди трьох земельних ділянок бюджет села Новий Биків поповнився на 4,7 тис гривень
У Чернігові на земельний аукціон було виставлено продаж права оренди земель комерційного використання в с. Новий Биків Бобровицького району. Від продажу права оренди трьох наділів бюджет села поповнився на 4,7 тис. грн.
У цьому році це п’ята ділянка, права оренди якої викуповують приватні підприємці.
Півроку тому були придбані права оренди на об’єкт комерційного призначення у Мрині Носівського району на 1,4 тис. грн та водний об’єкт для рибогосподарських потреб на землях Леляківської сільської ради Варвинського району на суму 30,4 тис. гривень.
Цього року змінилася тенденція на викуп права оренди землі, констатував начальник Головного управління Держкомзему у області В’ячеслав Швед.
Якщо торік на земельних торгах у регіоні було продано 49 прав оренди земель сільськогосподарського призначення на суму 400 тис. грн, то цьогоріч більшим попитом користуються ділянки комерційного використання.
Загалом у області від проведення 124 земельних акціонів на площі 2 тис. га до бюджетів надійшло 6,1 млн. гривень.
http://www.dazru.gov.ua/terra/control/uk/publish/article?art_id=127980&cat_id=20657
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).