Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА
У I півріччі 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 2311 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 36% інвестицій, у будівлі житлові та нежитлові, інженерні споруди по 25% в кожному, транспортні засоби – 8%.
Основним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій (82 загального обсягу). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 11% усіх інвестицій, коштів населення на будівництво житла – 4%.
Більше половини (53%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 17% – підприємствами промисловості, 11% – будівництва, 9% – підприємствами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура 14:38
Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень 14:12
Поліція викрила 23-річного «гастролера» із Сум, що діяв за злочинною схемою «ваш родич у біді». Лише з початку січня цього року підозрюваний ошукав шістьох чернігівців, заволодівши коштами в сумі 187 тисяч гривень, 1400 євро та 1600 доларів США.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула 14:07
Упродовж минулої доби на території Чернігівської області вогнеборці ліквідували 20 пожеж, з яких 17 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 1 інша.

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів 11:58
Суб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 31 грудня 2020 року добуто 55,25 тонн водних біоресурсів, що становить понад 58% від прогнозованого вилову.

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів 11:30
Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №25 від 18 січня 2021 року, яким вводиться гранична ціна газу для побутових споживачів і встановлюється на рівні 6,99 гривень за кубометр в лютому-березні 2021 року.