Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 03:33:38

Більше половини всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

02.10.2012   08:32

Підприємства міста за січень-серпень 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,2 млрд.грн (45,7% обсягу реалізації в області).

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,4% – машинобудування, 3,2% – легкої, 2,4% – металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, 1,7% – хімічної промисловості.

У розрахунку на 1 особу населення обсяг реалізації становив 14,3 тис.грн. (по області – 8,5 тис.грн.).

Упродовж січня-серпня п.р. підприємствами міста вироблено 1,8 млн.м2 тканин, 32,7 тис.шт. білизни постільної, 140 т хімічних волокон, 27,9 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 49,7 тис.т сумішей бетонних готових для використання.

Підприємства харчової промисловості виробили 1,3 тис.т свіжої чи охолодженої яловичини та телятини, 5,8 тис.т борошна, 12,8 тис.т хлібо-булочних та 785 т здобних виробів, 2,6 тис.т пряників та виробів аналогічних, 1,7 тис.т виробів кондитерських із цукру без вмісту какао.

Більше, ніж рік тому, вироблено овочів та фруктів консервованих, кисломолочних продуктів, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, круп, виробів кондитерських із цукру.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини