Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 21:12:32

Більше половини всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

02.10.2012   08:32

Підприємства міста за січень-серпень 2012 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,2 млрд.грн (45,7% обсягу реалізації в області).

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 32,5% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,4% – машинобудування, 3,2% – легкої, 2,4% – металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, 1,7% – хімічної промисловості.

У розрахунку на 1 особу населення обсяг реалізації становив 14,3 тис.грн. (по області – 8,5 тис.грн.).

Упродовж січня-серпня п.р. підприємствами міста вироблено 1,8 млн.м2 тканин, 32,7 тис.шт. білизни постільної, 140 т хімічних волокон, 27,9 тис.м3 елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, 49,7 тис.т сумішей бетонних готових для використання.

Підприємства харчової промисловості виробили 1,3 тис.т свіжої чи охолодженої яловичини та телятини, 5,8 тис.т борошна, 12,8 тис.т хлібо-булочних та 785 т здобних виробів, 2,6 тис.т пряників та виробів аналогічних, 1,7 тис.т виробів кондитерських із цукру без вмісту какао.

Більше, ніж рік тому, вироблено овочів та фруктів консервованих, кисломолочних продуктів, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, круп, виробів кондитерських із цукру.

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини