Зафіксовано новий рекорд врожайності пшениці
Чернігівщина вкотре збагатила Книгу рекордів України новим досягненням. У СТОВ “Батьківщина” зафіксовано рекорд України з врожайності пшениці.
Рекорд України встановлено в категорії “Агропромисловий комплекс” – найвища врожайність зерна. Рекордним урожаєм 101 центнер з гектара на площі 211 гектарів відзначився сорт озимої пшениці “Берегиня” селекції Миронівського інституту пшениці імені Василя Ремесла Національної академії аграрних наук України.
Насіння пшениці для цієї площі СТОВ “Батьківщина” придбали минулого року у державному підприємстві “Івківці”.
Рекорд зафіксувала експерт Національного проєкту “Книга рекордів України” Юлія Бичай, під контролем якої було проведено відповідні заміри зібраної площі та зважування намолоченого зерна.
Дипломами “Книги рекордів України” нагороджено головного агронома СТОВ “Батьківщина” Володимира Якименка та директора ДП “Івківці” Ганну Кравченко.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.