Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 жовтня, 04:11:07

На ділянці ремонту М-01 під Ріпками здійснено стабілізацію основи у місці утворення колійності

10.08.2020   11:36Агенцiя

На ділянці ремонту дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (км 192 - 199) перед укладанням асфальтобетону, окрім фрезерування старого покриття, здійснено також стабілізацію основи у місці утворення значної колійності.

Якраз на цьому відрізку на під'їзді до смт Ріпки була продавлена колія та виникли значні просідання покриття. Аби забезпечити витривалість нового асфальтобетону, тут спочатку провели роботи з укріплення основи дорожнього одягу.

Підрядна організація, що виконує роботи з поточного середнього ремонту, - ВАТ "Дорожньо-будівельний трест № 2 Гомель".

Загальна протяжність ремонтованої ділянки - 7 км - від 192-го по 199-й км траси, починається у смт Ріпки і закінчується за мостом через струмок на 199-му кілометрі дороги. В межах поточного середнього ремонту тут планується відремонтувати проїзну частину та дві штучні споруди, облаштувати обстановку для безпеки дорожнього руху. Наразі підрядник вже приступив до укладання вирівнюючого шару нового покриття.

Усього у 2020 році у Чернігівській області на автомобільній дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі по Ріпкинському району буде відремонтовано 12 км міжнародної траси. Також наприкінці липня в Козелецькому районі розпочато ремонт 38-кілометрової ділянки дороги М-01 по Чернігівській області в межах проєкту капітального ремонту ділянки Київ - Кіпті.

За амбітним планом Укравтодору, у 2020 році у Чернігівській області ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.

Дорога М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі - автомобільний шлях міжнародного значення, який забезпечує транспортне сполучення України з Білоруссю та країнами Балтії. За попередні два роки по Чернігівській області у "гомельському" напрямку від об'їзної Чернігова вже відремонтовано 48 км у напрямку до КПП "Нові Яриловичі".

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

На Чернігівщині внаслідок масованої атаки росіян четверо людей загинули і десятеро поранені, серед них дитина 08:40

Учора вдень росіяни атакували ударними безпілотниками та РСЗВ житлові райони та територію лікарні у місті Новгород-Сіверський.

22 жовтня: цей день в Україні і світі 08:00

День 1336 Російська агресія - Day 1336 Russian aggression

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини