Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65
У Чернігівській області тривають роботи по відновленню доріг місцевого значення, ремонтуються мости, про які не згадували понад три десятиліття. Увага до невеликих шляхів – це в першу чергу турбота про місцевих жителів, їх безпеку та комфортне проживання на сільських територіях.

Саме тому, в області в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво вперше за останні роки активно ремонтують мости Чернігівщини.
Днями завершено капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі місцевого значення Р-65 Горбове - Об’єднане - Блистова в селі Дегтярівка Новгород-Сіверського району.
Міст, який був побудований в 1973 році демонтували повністю – на його місці нова конструкція. Оновлена переправа може витримувати більші навантаження - пропускати вантажівки вагою до 30 тонн.
Ремонт мосту охоплював такі роботи: приведення розмірів проїжджої частини мосту до нормативних, улаштування монолітних плит, забезпечення гідроізоляції та покладання двошарового асфальтобетонного покриття. Крім того, було зроблено систему водовідведення, безпечний пішохідний перехід. А також проведені роботи з укріплення берегів струмка.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.