У складі виловленої риби переважають короп, сазан та товстолобик
До Всесвітнього дня рибальства.
У 2019 році в Україні виловлено 93 тис. т водних біоресурсів, у тому числі риби – 58 тис. т, інших водних біоресурсів – 35 тис. т.
На Чернігівщині підприємствами добуто 599 т риби, з неї вирощеної в умовах аквакультури (штучне розведення та утримання) – 525 т, у внутрішніх водних об’єктах шляхом рибальства – 74 т.
У складі виловленої риби переважали короп, сазан (353 т) та товстолобик (103 т). Карася виловлено 45 т, ляща – 24 т, амура та плоскирки – по 19 т кожного виду, тарані – 12 т, щуки – 11 т, інших видів риб – 13 т.
Серед знарядь лову перевагу для вилову риби надавали неводам кошільним і кільцевим та закидним. Ними виловлено, відповідно, 43% та 40% загального обсягу риби, сітками виловлено 12% риби, пастками – 5%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.