Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 07:59:59

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

14.05.2020   11:58Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у квітні 2020 р. в області становив 101%, в Україні – 100,8%.

На споживчому ринку області у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,2%.

Найбільше подорожчали крупи гречані (на 30,6%) та фрукти (на 16,2%).

На 1,2–9,5% зросли ціни на соняшникову олію, масло, кисломолочну продукцію, свинину, безалкогольні напої, макаронні вироби, цукор, овочі, рис, яйця. Водночас на 6,7% подешевшало м'ясо птиці.

Ціни на тютюнові вироби підвищилися на 2,5%.

Фармацевтична продукція стала дорожчою на 3,1%.

Паливо та мастила подешевшали на 12%, природний газ – на 11,4%.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.