Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 02:15:35

Чернігівська область продовжує нарощувати об’єми експорту

05.05.2020   10:18Агенцiя

На сьогоднішній день підприємства області експортували товарів на 100,5 мільйона доларів більше, ніж імпортують.

У січні-лютому поточного року підприємства області торгували з партнерами з 98 країн світу. Обсяг цих торгівельних операцій перевищив 205 мільйонів доларів. При цьому продали товарів майже на 153 мільйони (на 17,6% більше минулорічного відповідника). А придбали за кордоном — на 52,4 мільйона, що на 13,1% менше показника 2019 року.

Порівняно з минулим роком майже на третину більше стали продавати готових продуктів харчування, на 47,8% більше — текстильних матеріалів, у 2,4 разу — паперу та картону, у 2,6 — жирів та олій. Зріс також експорт зернових культур, деревини та виробів з неї.

Найбільшим споживачем експортної продукції регіону є Євросоюз. Значними також є обсяги експорту до Єгипту, Азербайджану, Білорусі, Китаю, Алжиру. А імпортували товари найчастіше з Білорусі (18,8%), Німеччини (14,3%), Китаю (9,9%) та Італії (7,3%).

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини