Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 серпня, 10:37:54

Про карантинний ринок праці мовою цифр

30.04.2020   10:45Агенцiя

У період карантину в області щодня в середньому реєструється на сотню безробітних більше, ніж рік тому (184 особи проти 85).

З початку карантину лави офіційно зареєстрованих безробітних поповнили 5 тисяч громадян - на 2640 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Натомість, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, пропозицій роботи від роботодавців надійшло у 5 разів менше – 887 одиниць. Загалом же у базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 1,9 тисяч вакансій, що втричі менше у порівнянні з минулорічним показником.

Станом на 27 квітня 2020 року в області налічувалось 14,7 тис. зареєстрованих безробітних, що майже на третину (або 3,6 тис. осіб) більше, ніж на цю дату рік тому.

На кожне вільне робоче місце претендувало 28 осіб проти 6-ти рік тому.

Обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини