Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 17:17:20

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

07.04.2020   10:08Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.

Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 6,8 відс. або на 56 млн гривень.

Половина сплачених коштів спрямована до Державного бюджету (446,8 млн грн). У порівнянні до минулорічного збору зросли надходження по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – на 11,4 відс. (+14,5 млн грн), податку на додану вартість – на 16,4 відс. (+19,7 млн грн), податку на прибуток – на 10,3 відс. (+10,1 млн грн).

Спостерігається зменшення надходжень по рентній платі за користування природними ресурсами – на 29,7 відс. (-22,4 млн грн), чому сприяло двократне зменшення ціни на природний газ та майже на 23 відс. зменшення ціни за нафту та газовий конденсат. Поточні нарахування сплачені в повному обсязі.

До місцевих бюджетів усіх рівнів у березні надійшло 438,6 млн грн податків та зборів. Приріст до минулого року склав понад 10 відс. або 40,6 млн гривень.

Майже 71 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, припадає на податок на доходи фізичних осіб (310,8 млн грн, що більше минулорічного показника на 12,7 відс. або на 35 млн грн). Біля 16 відс. спрямованих до бюджетів сум – від сплати податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт – 70,8 млн грн, що на 1,8 відс. менше березня минулого року або на 1,3 млн грн). Також вагоме значення для бюджетів територіальних громад має єдиний податок на підприємницьку діяльність (5,4 відс. загальної суми), якого сплачено 23,6 млн грн (більше минулорічного рівня на 16,5 відс. або на 3,3 млн гривень).

Крім того, страхувальниками сплачено 421,5  млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, чим забезпечено зростання надходжень у порівнянні до відповідного місяця минулого року на 10,9 відс. або на 41,4 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини