Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 15:46:13

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА

21.02.2020   09:00Агенцiя

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

Експорт послуг з області становив 29 млн.дол. США, що на 9% більше, ніж у 2018 р., імпорт в область – понад 30 млн.дол. (на 31% більше).

Основними споживачами послуг залишаються країни Європейського Союзу, на які припадало 73% обласного експорту. Значні обсяги послуг надавалися партнерам із Румунії, Нідерландів, Литви, Італії, Чехії, Німеччини та Латвії.
   
Серед інших країн світу найбільше послуг експортовано до США, Російської Федерації та Канади.
   
У структурі експорту 38% обсягу займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 31% – послуги автомобільного транспорту, 18% – комп’ютерні та інформаційні послуги.
   
Провідними партнерами в імпорті послуг були Велика Британія, Німеччина та Польща, від яких одержано 84% загального обсягу.
   
Основу структури імпорту формували роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності, які становили майже дві третини від загального обсягу. Крім того, попитом користувалися послуги з будівництва, ділові та пов’язані з подорожами.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37

Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини