Аудитори Чернігівщини протягом січня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 3,6 млн грн.
Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на 2,2 млн грн, а також упереджено 0,5 млн грн таких втрат.
Правоохоронним органам передано матеріали 4 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідувань.
До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 заходи впливу: 2 - попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, 1 - зупинення операцій з бюджетними коштами.
За допущені фінансові порушення 13 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.
За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 7 управлінських рішень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.