Дарувати дітям свято, надію та радість...
Таке життєве кредо обрала для себе чернігівка Юлія Писаренко, яка за сприяння служби зайнятості започаткувала власну справу. Тепер вона – організатор дитячих свят.
![](/uploads/25867-m.jpg)
Менеджер-економіст за освітою, сім років пропрацювала в ломбарді. Зізнається, час від часу її не покидала думка, що «це - не моє», проте залишитися без роботи не наважувалася. Отож попутно знайшла собі заняття, яке приносило справжнє задоволення.
А почалося все досить банально – з мрії. Юлія мріяла побувати у дитячому будинку, аби зробити бодай щось для обділених батьківською увагою дітлахів. А коли мрія здійснилася, зрозуміла – бути осторонь людських проблем вже не зможе. Знайшлися однодумці. Так вона долучилася до волонтерської діяльності по допомозі онкохворим дітям.
«Робота не з легких, не всі витримують морального навантаження. І я декілька разів говорила собі «досить», але знову поверталася», - ділиться волонтерка.
Та й як могло бути інакше, як викреслити з кола знайомих та друзів тих, кому вдалося допомогти, або тих, хто ще сподівається на її допомогу? За таку життєву позицію та волонтерську діяльність Юлія Писаренко отримала визнання громади міста – нагороджена грамотою міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Організовуючи свята для своїх підопічних, волонтерам нерідко доводилось самим складати сценарій, перевтілюватися у казкових героїв, дарувати дітям радість та позитивні емоції. Збираючи кошти на лікування, облаштовували фотолокації у людних місцях міста. І коли Юля у центрі зайнятості, куди вона звернулася у пошуках роботи, дізналася про можливість започаткування власної справи, то відразу вирішила, що займатиметься організацією дитячих свят. Маючи за плечима величезний досвід, у своїх здібностях вона не сумнівалась.
Отож не довго - менш ніж півроку Юлія затрималась на обліку в центрі зайнятості. Захистивши бізнес-план, для старту отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово. І не шкодує. За плечима вже не один дитячий день народження, а також новорічні свята з веселими іграми, хороводами, феєричними паперовими шоу тощо. До речі, у ролі Снігуроньки була сама підприємиця. На запитання, а чи вистачає часу з таким насиченим подіями графіком на власну сім’ю, відповідає: «У мене чудова сім’я, яка мене завжди підтримує. А п’ятирічний син знає, що його мама дарує діткам свято, надію та радість. Він мною пишається».
Світлана Шеремет, обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.