Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:59:57

Взаємовигідна співпраця

12.09.2012   14:20

Міські податківці створюють усі умови для взаємовигідної співпраці з платниками податків.

руки

руки

Податкова служба реформується з фіскального органу у сервісну. Приклад це – відкриття центру обслуговування платників податків при ДПІ у м. Чернігові ДПС. Такий захід докорінно змінить психологію платників податків, адже податковий сервіс це конкретний набір послуг. І від цього будуть залежати надходження до бюджетів, а бізнес отримає можливість безперешкодно розвиватися.

З початку року до Державного бюджету міськими податківцями зібрано 353,0 млн.грн., у т.ч. до загального фонду – 345,2 млн.грн.

По бюджетоформуючих платежах загального фонду Державного бюджету надійшло, у т.ч.: по податку на прибуток 101,5 млн.грн., по податку на додану вартість 219,4 млн.грн., по збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ 11,2 млн.грн.

Місцевий бюджет виконаний на 108,5 відс., надійшло 364,8 млн.грн. Податок на доходи фізичних осіб становить 71,1 відс. цієї суми.

Приріст до відповідного періоду 2011 року по загальному фонду Державного бюджету склав 25,3 млн.грн., до місцевого бюджету – 66,3 млн.грн.

Індикатором успішності такої роботи вважається підвищення рівня добровільної сплати податків, максимальне виведення доходів з «тіні» у легальний сектор економіки, а також стабільне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів.

Олександр Марухленко, перший заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.