Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 10:20:30

Податківці міста Чернігіва переконані, що навчатися ніколи не пізно

12.09.2012   09:25

Вже стало доброю традицією у міських податківців щомісячно проводити семінари - навчання з новоствореними суб’єктами господарювання.

Так, нещодавно такий захід провели з новоствореними підприємцями – юридичними особами. Фахівці інспекції роз’яснили заповнення податкової звітності, терміни  її подання та терміни сплати податків, зміни до Податкового кодексу.

Також велику увагу приділили поданню звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Були розглянути і інші питання: щодо добровільної реєстрації платників ПДВ, сплата податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств та інші.

Такі зустрічі корисні як для податківців, так і для платників податків. Багато питань можна вирішити  при тісному спілкуванні з бухгалтерами. На всі запитання фахівці податкової інспекції надали вичерпні  відповіді.

Останні новини Чернігівщини

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 3 квітня до 8:00 4 квітня 2020 року.