Найбільше зерна зібрали у Бахмацькому районі
На початок вересня 2012 року всіма категоріями господарств Чернігівської області зернові та зернобобові культури (без кукурудзи) зібрані на площі 334 тис.га, що становить 89% від посіяного.
Із зібраної площі одержано 1000 тис.т зерна, що на 18% більше відповідної дати минулого року, у т.ч. сільськогосподарськими підприємствами намолочено 888 тис.т, господарствами населення – 112 тис.т.
Середня врожайність зернових та зернобобових культур становила 30,0 ц з 1 га (рік тому – 23,3 ц).
Найбільше одержано зерна в сільськогосподарських підприємствах Бахмацького (93 тис.т), Прилуцького (92 тис.т), Борзнянського (72 тис.т) та Чернігівського (61 тис.т) районів.
Найвища врожайність зернових з одного гектара зафіксована в аграрних підприємствах Варвинського (46,0 ц), Бобровицького (40,1 ц), Носівського (38,1 ц ) та Прилуцького (38,0 ц) районів.
Озимий ячмінь та озима пшениця є найбільш продуктивними культурами – 40,1 та 39,5 ц з 1 га відповідно.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.