Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:10:53

Робота по прискоренню погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста Чернігова триває

07.09.2012   17:30Агенцiя

6 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської міської ради О.Буцка відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в роботі якої взяв участь заступник начальника відділення НСПП – завідувач сектора правового забезпечення С. Юрченко.

Для звіту щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та спільного пошуку шляхів її погашення були запрошені керівники п’яти підприємств місті Чернігова: ТОВ «Коффінс», ВАТ «Чернігівське автотранспортне підприємство – 17454», ТОВ «Комбінат громадського харчування «Новий Чернігів-ХХІ», ТОВ «Ксетій» та ТОВ «Чернігв-Інвест», чотири з яких й надали відповідну інформацію і пояснення щодо причин утворення заборгованості та вжиті ними заходи.

В свою чергу, С. Юрченко звернув увагу присутніх на те, що існуюча невиплата заробітної плати є одним із головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, оскільки може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та акцій соціального протесту у трудових колективах.

Враховуючи результати засідання Комісії, 07 вересня 2012 року з виїздом на місце С. Юрченком проведено узгоджувальну зустріч з директором ТОВ «Коффінс» І Бокач з метою з’ясування реального стану справ на підприємстві, детального обговорення існуючих проблемних питань, надання роз’яснень та консультацій в межах визначених повноважень щодо недопущення погіршення соціального мікроклімату у трудовому колективі.

За результатами зустрічі, стан соціально-трудових відносин ТОВ «Коффінс» взято на облік відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Відповідні документи направлені керівнику підприємства, Чернігівського міського голови та голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради.


Олена Козаченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини