Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 15:48:50

Робота по прискоренню погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами міста Чернігова триває

07.09.2012   17:30Агенцiя

6 вересня під головуванням заступника голови Чернігівської міської ради О.Буцка відбулося чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в роботі якої взяв участь заступник начальника відділення НСПП – завідувач сектора правового забезпечення С. Юрченко.

Для звіту щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та спільного пошуку шляхів її погашення були запрошені керівники п’яти підприємств місті Чернігова: ТОВ «Коффінс», ВАТ «Чернігівське автотранспортне підприємство – 17454», ТОВ «Комбінат громадського харчування «Новий Чернігів-ХХІ», ТОВ «Ксетій» та ТОВ «Чернігв-Інвест», чотири з яких й надали відповідну інформацію і пояснення щодо причин утворення заборгованості та вжиті ними заходи.

В свою чергу, С. Юрченко звернув увагу присутніх на те, що існуюча невиплата заробітної плати є одним із головних чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, оскільки може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та акцій соціального протесту у трудових колективах.

Враховуючи результати засідання Комісії, 07 вересня 2012 року з виїздом на місце С. Юрченком проведено узгоджувальну зустріч з директором ТОВ «Коффінс» І Бокач з метою з’ясування реального стану справ на підприємстві, детального обговорення існуючих проблемних питань, надання роз’яснень та консультацій в межах визначених повноважень щодо недопущення погіршення соціального мікроклімату у трудовому колективі.

За результатами зустрічі, стан соціально-трудових відносин ТОВ «Коффінс» взято на облік відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективного трудового спору. Відповідні документи направлені керівнику підприємства, Чернігівського міського голови та голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради.


Олена Козаченко, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  відділення НСПП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права 14:17

25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини