Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 08:28:50

Державна податкова служба у своїй діяльності дотримується принципів прозорості та відкритості

07.09.2012   13:01Агенцiя

Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції в податкових органах функціонує сервіс “Пульс податкової”.

Це гаряча телефонна лінія, що працює цілодобово: з 8-30 до 19-30. У неробочий час інформацію про неправомірні дії приймає інтерактивний автовідповідач. Номер “Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.

Виявленням та профілактикою корупційних діянь з боку працівників податкової служби області займається відділ внутрішньої безпеки, який підпорядковується безпосередньо Управлінню внутрішньої безпеки ДПС України.

У відділі працює телефон “довіри”: (0462) 668-522. За цим номером платники податків можуть залишити інформацію, навіть анонімну, про факти зловживання з боку податківців.
Детальна інформація щодо виявлення та упередження проявів корупції розміщена на web-сайті ДПС у Чернігівській області.

З початку року відділом безпеки проведено понад 70 службових перевірок, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадовця, звільнено з органів ДПС 10 осіб, а 12 посадовим особам винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків в подальшому.
Відділом внутрішньої безпеки здійснюються заходи щодо попереднього вивчення кандидатів на посади до органів ДПС області. Метою таких заходів є недопущення прийому на роботу до органів ДПС осіб з низькими морально-діловими якостями.

З метою формування належного рівня знань законодавства про боротьбу з корупцією в державних органах щоквартально в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю працівників керівної ланки ВВБ проводиться пряма телефонна лінія “Суспільство проти корупції”. В прямому спілкуванні фахівці розповідають про норми та положення антикорупційного законодавства та наголошують на відповідальності за корупційні діяння не лише з боку державних службовців, а й самих підприємців, які намагаються вирішити свої проблемні питання шляхом пропонування винагороди. Наступна лінія відбудеться 04 жовтня поточного року.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькою місцевою прокуратурою викрито

Прилуцькою місцевою прокуратурою викрито "чорних лісорубів" 08:14

Під керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури правоохоронцями припинено діяльність групи осіб, які здійснювали незаконно вирубку деревини на території Прилуцького району.

Менські поліцейські оперативно затримали підозрюваного в крадіжці

Менські поліцейські оперативно затримали підозрюваного в крадіжці 08:06

Менська поліція затримала чоловіка, який вночі 23 січня зламав замок на воротах гаражу, проник всередину та вкрав звідти бензопилу, кутову шліфувальну машину і спортивний велосипед.

Підмінні диспетчери пожежно-рятувальних підрозділів проходять курси цільового призначення

Підмінні диспетчери пожежно-рятувальних підрозділів проходять курси цільового призначення 07:59

27 січня у відповідності до план-графіку професійної підготовки з робітничих професій навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області для осіб, які виконують обов’язки підмінних диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів розпочались курси цільового призначення.

28 січня - Міжнародний день захисту персональних даних

28 січня - Міжнародний день захисту персональних даних 07:51

Це свято було засновано для того, щоб користувачі мережі не забували про дотримання правил поведінки в інтернеті, які допомагають убезпечити їх віртуальну і реальне життя.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини