Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:19:29

Державна податкова служба у своїй діяльності дотримується принципів прозорості та відкритості

07.09.2012   13:01Агенцiя

Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції в податкових органах функціонує сервіс “Пульс податкової”.

Це гаряча телефонна лінія, що працює цілодобово: з 8-30 до 19-30. У неробочий час інформацію про неправомірні дії приймає інтерактивний автовідповідач. Номер “Пульсу податкової”: (044) 284-00-07.

Виявленням та профілактикою корупційних діянь з боку працівників податкової служби області займається відділ внутрішньої безпеки, який підпорядковується безпосередньо Управлінню внутрішньої безпеки ДПС України.

У відділі працює телефон “довіри”: (0462) 668-522. За цим номером платники податків можуть залишити інформацію, навіть анонімну, про факти зловживання з боку податківців.
Детальна інформація щодо виявлення та упередження проявів корупції розміщена на web-сайті ДПС у Чернігівській області.

З початку року відділом безпеки проведено понад 70 службових перевірок, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 посадовця, звільнено з органів ДПС 10 осіб, а 12 посадовим особам винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків в подальшому.
Відділом внутрішньої безпеки здійснюються заходи щодо попереднього вивчення кандидатів на посади до органів ДПС області. Метою таких заходів є недопущення прийому на роботу до органів ДПС осіб з низькими морально-діловими якостями.

З метою формування належного рівня знань законодавства про боротьбу з корупцією в державних органах щоквартально в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю працівників керівної ланки ВВБ проводиться пряма телефонна лінія “Суспільство проти корупції”. В прямому спілкуванні фахівці розповідають про норми та положення антикорупційного законодавства та наголошують на відповідальності за корупційні діяння не лише з боку державних службовців, а й самих підприємців, які намагаються вирішити свої проблемні питання шляхом пропонування винагороди. Наступна лінія відбудеться 04 жовтня поточного року.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».