Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 00:25:25

Податківці вивчали громадську думку щодо оцінки діяльності служби та якості обслуговування платників податків

05.09.2012   12:01Агенцiя

Нині податкова служба спрямовує свою роботу на запровадження різноманітних сервісів, які дають змогу платникам податків працювати оперативніше.

З метою дослідження громадської думки щодо роботи, як служби в цілому, так і окремих її напрямків систематично проводиться опитування платників податків.

У серпні проведене чергове опитування. Із 650 опитаних 611 респондентів зазначили, що відчули позитивні зміни у роботі податкової служби. Податкова служба Чернігівщини отримала позитивну оцінку роботи щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків. За 5-ти бальною шкалою визнали роботу задовільною лише 22 респонденти, а решта опитаних поставили оцінки “відмінно” та “добре”.

Більш прийнятними для спілкування з податківцями платники податків визначили індивідуальні консультації та особистий прийом громадян. За такі форми спілкування висловились понад 350 опитаних.

На запитання “Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу України”, “так” відповіли 415 громадян, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування.

Майже всі опитані схвально висловилися щодо відкриття у податкових інспекціях області Центрів обслуговування платників податків. Інформація, яка розміщена на інформаційних стендах у приміщеннях Центрів, задовольняє всіх опитаних.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини