Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 17:56:11

Податківці вивчали громадську думку щодо оцінки діяльності служби та якості обслуговування платників податків

05.09.2012   12:01Агенцiя

Нині податкова служба спрямовує свою роботу на запровадження різноманітних сервісів, які дають змогу платникам податків працювати оперативніше.

З метою дослідження громадської думки щодо роботи, як служби в цілому, так і окремих її напрямків систематично проводиться опитування платників податків.

У серпні проведене чергове опитування. Із 650 опитаних 611 респондентів зазначили, що відчули позитивні зміни у роботі податкової служби. Податкова служба Чернігівщини отримала позитивну оцінку роботи щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків. За 5-ти бальною шкалою визнали роботу задовільною лише 22 респонденти, а решта опитаних поставили оцінки “відмінно” та “добре”.

Більш прийнятними для спілкування з податківцями платники податків визначили індивідуальні консультації та особистий прийом громадян. За такі форми спілкування висловились понад 350 опитаних.

На запитання “Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням у дію Податкового кодексу України”, “так” відповіли 415 громадян, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування.

Майже всі опитані схвально висловилися щодо відкриття у податкових інспекціях області Центрів обслуговування платників податків. Інформація, яка розміщена на інформаційних стендах у приміщеннях Центрів, задовольняє всіх опитаних.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини