Малі підприємства Чернігівщини у 2011 заробили майже 90 мільйонів
За підсумками 2011р. на Чернігівщині в розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення припадали 44 малі підприємства.
Кількість найманих працівників на малих підприємствах у 2011р. становила 37,9 тис.осіб, або 31,2% від загальної кількості найманих працівників на підприємствах-суб’єктах підприємництва області. У середньому на одному малому підприємстві працювали 8 осіб.
Середньомісячна заробітна плата найманих працівників малих підприємств, задекларована в державній статистичній звітності, становила 1162 грн., що на 16,4% більше, ніж у 2010р.
Малі підприємства області реалізували продукції (робіт, послуг) на 6016,9 млн.грн., або 22,3% від загального обсягу реалізації суб’єктами господарювання. У структурі реалізованої продукції більше половини (51,5%) обсягу формували підприємства торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку. На сільське господарство, мисливство та лісове господарство припадало 14,7% реалізації, промисловість – 11,2%, підприємства, які займаються операціями з нерухомим майном, орендою, інжинірингом та наданням послуг підприємцям – 8,4%.
Фінансовий результат малих підприємств до оподаткування за 2011р. становив 88,7 млн.грн. прибутку (у 2010р. – 168,5 млн.грн. збитку). Частка прибуткових малих підприємств області становила 64,8%.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.