Заробітна плата в області в липні 2019 року. ДОВІДКА
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в липні 2019 року становила 8653 грн.
Це у 2,1 раза вище мінімальної заробітної плати (4173 грн) та на 19,1% – ніж рік тому.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно з липнем 2018 року зросла на 9,5%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (17653 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (15422 грн), виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (13777 грн), державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (12675 грн), фінансової та страхової діяльності (11470 грн).
Найменшою була заробітна плата працівників у сфері творчості, мистецтва та розваг, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті та монтажі машин і устатковання, у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, де нарахування не перевищили 67% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (16249 грн), найнижчий – у Херсонській (8547 грн) та Чернівецькій (8585 грн) областях, повідомило Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression