Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 18:43:41

Громадам Чернігівської області збільшено обсяги додаткової дотації

15.08.2019   16:48Агенцiя

14 серпня Уряд перерозподілив додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я для місцевих бюджетів Чернігівської області, схваливши розпорядження про внесення змін у додаток 10 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 p. № 14.

До місцевих бюджетів Чернігівської області за рахунок розподілу нерозподіленого залишку в обсязі 56 459,5 із 93 754,1 тис. грн. (60 відсотків із 100) спрямовано: м.Ніжина - 6 084,9 тис. грн, до м.Новоград-Сіверського - 1 159,9 тис. грн, Кіптівської сільської ОТГ - 660,8 тис. грн, Макіївської сільської ОТГ - 1 500 тис. грн, Корюківської міської ОТГ - 3 940 тис. грн, Носівської міської ОТГ - 5 520 тис. грн, Козелецької селищної ОТГ 3 504,7 тис. грн., Городнянської міської ОТГ - 3 809,8 тис. грн та до інших громад.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини