Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 18:23:32

Підсумки роботи транспорту Чернігівської областів січні–червні. ДОВІДКА

22.07.2019   11:46Агенцiя

У січні–червні 2019 р. вантажооборот підприємств транспорту становив 503 млн.ткм, що на 2% більше від обсягу січня–червня 2018 р.

Підприємствами транспорту перевезено 917 тис.т вантажів, що на 30% більше, ніж у січні–червні 2018 р.

У січні–червні 2019 р. усіма видами транспорту виконано пасажирооборот в обсязі 346 млн.пас.км, послугами пасажирського транспорту скористалися 37,3 млн пасажирів, що становить, відповідно, 93% та 89% від обсягу січня–червня 2018 р.

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) скористалися 18,6 млн пасажирів, що на 9,5% менше, ніж у січні–червні 2018 р.

Міським електротранспортом перевезено 18,7 млн пасажирів, що становить 86,8% рівня січня–червня 2018 р., підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.