Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:55:01

Обережно: псевдоподатківці!

23.08.2012   15:57Агенцiя

До відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області надходять повідомлення, що останнім часом стали відомі непоодинокі випадки, коли шахраї представляються податківцями і ошукують посадових осіб суб’єктів господарської діяльності.

Власникам ресторанних та готельних закладів телефонував невідомий громадянин, який називався представником помічника Голови ДПС України та робив замовлення щодо організації харчування за рахунок закладу для 6-8 своїх колег. Як правило, імітувалася ділова робоча обстановка, а іноді до розмови залучалася жінка, яку представляли секретаркою.

Під час розмови також просили терміново придбати до 5 телефонних карток вартістю по 100-300 грн. та повідомити їх номери.

У лютому та березні на “телефон довіри” ВВБ при ДПС у Чернігівській області надходила інформація про факти шахрайства у м. Чернігові, Ніжині, Бахмачі, Прилуках та інших містах, де також, представляючись податківцями, невідомі замовляли обіди та водночас просили придбати телефонні картки і повідомити їх номери, у разі відмови погрожували неприємностями.

У липні – серпні поточного року ВВБ при ДПС у Чернігівській області отримало інформацію про те, що суб’єктам господарювання знов надходять дзвінки з мобільного телефону оператора МТС, нібито від імені начальників регіональних підрозділів ДПІ, з проханням надати у позику на певний час гроші у розмірі 5-6 тис. грн. з обіцянкою повернення їх в найкоротший термін. Мали місце випадки, коли деякі підприємці, повіривши у ці нісенітниці, передавали гроші таксистам, котрі потім відвозили їх на залізничний вокзал до м. Чернігова, де віддавали невстановленим на сьогоднішній день особам. За такими фактами у даний час проводяться розшукові заходи органами МВС.

Звертаємо увагу усіх керівників підприємств, що такі дзвінки є провокацією з боку невідомих осіб, які шахрайським способом намагаються отримати певні матеріальні блага, дискредитуючи працівників податкової служби.

З метою недопущення підриву іміджу та авторитету податкової служби, а також попередження нанесення матеріальних збитків СГД, звертаємось до всіх підприємців з проханням у жодному разі не виконувати умов невідомих шахраїв та надавати інформацію про всі відомі випадки до відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області за телефонами (0462) 652-392, (0462) 668-522.

ВВБ при ДПС у Чернігівській області управління ВБ ДПС України

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини