Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 22:55:03

Триває місячник підтримки підприємництва

21.08.2012   19:31Агенцiя

З 2 серпня по 2 вересня на Чернігівщині оголошено місячник підтримки підприємництва. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Активну участь у проведенні місячника бере Чернігівська обласна служба зайнятості. В центрах зайнятості області для безробітних проводяться тематичні семінари, поглиблені профдіагностичні обстеження на виявлення схильності до ведення бізнесу, зустрічі з успішними підприємцями та «круглі столи» з представниками влади.

Крім того, служба зайнятості активно спонукає людей до підприємницької діяльності, зокрема, одноразовою виплатою допомоги по безробіттю. Це одна із пріоритетних і популярних послуг, яка діє з 2000 року. За цей час лише на Чернігівщині завдяки службі зайнятості підприємцями стали майже 10400 осіб. За січень-липень 2012 року цією послугою скористалася 341 людина.

Наші земляки обирали переважно такі види діяльності: торгівля, як продовольчими, так і непродовольчими товарами, надання послуг, зокрема, бухгалтерських, юридичних, перукарських, з пошиття одягу, транспортного перевезення, ремонту автомобілів та побутової техніки.

Деякі зупинялися на професії, за якою вже мали чималий досвід, а хтось кардинально змінював напрямок професійної діяльності, реалізуючи власні мрії і бізнес-ідеї. Але всі ці люди задля свого працевлаштування та добробуту не побоялися ризикувати, наполегливо та завзято працювали, долаючи різні труднощі. Для колишніх безробітних державна допомога була лише стартовим капіталом на шляху до власного бізнесу.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.