Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 15:17:42

Місцеві громади Чернігівщини отримали понад 320 мільйонів гривень плати за землю

31.05.2019   16:46Агенцiя

До бюджетів місцевих громад Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 320 мільйонів гривень плати за землю. Це на 29 відсотків або на 72 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

Затверджені територіальними громадами показники доходів бюджетів від сплати земельного податку в цілому по області перевиконано на 20 відсотків, додатково бюджети отримали 52 мільйони гривень земельного податку, повідомляє ГУ ДФС в Чернігівській області.

Надходження від плати за землю зростають завдяки процесу децентралізації, проведенню нормативно-грошової оцінки землі, перегляду органами місцевого самоврядування ставок податку, своєчасному укладенню та подовженню договорів оренди у відповідності до вимог діючого законодавства.

Майже 94 відсотки загальної суми надходжень (301 млн гривень) сплачено підприємствами, установами та організаціями за користування земельними ділянками державної та комунальної власності. Підприємці забезпечили надходження плати за землю та орендної плати до бюджетів територіальних громад у сумі 15 млн гривень. Ще 4,4 млн грн. громадянами сплачено за використання землі.

Наразі, з метою виявлення резервів зі збільшення надходжень до місцевих бюджетів, фахівцями ГУ ДФС області проводиться операція «Урожай», яка розпочалася у травні поточного року. Метою проведення операції є повнота нарахування і сплати податків, неухильне виконання землевласниками вимог чинного законодавства, яке регулює земельні та трудові відносини, оплату праці.

                                          

Останні новини Чернігівщини

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

Мобільні клініки надали медичну допомогу 655 жителям Чернігівщини 14:11

До Дня медичних працівників МБФ «Альянс громадського здоров’я» підбив перші результати роботи проєкту «Мобільні клініки» у Чернігівській області.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 13:43

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2025».

Нові мотиваційні контракти: чіткі терміни служби, вибір посади, гідне забезпечення 13:18

У Силах оборони України запроваджено нові мотиваційні контракти. Вони дають можливість обрати підрозділ і вакансію, заздалегідь знати строк служби, а після його завершення отримати право на звільнення та гарантовану відстрочку від мобілізації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини