Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області у 2018 році. ДОВІДКА
Упродовж 2018 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 87 млн. пасажирів.
Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 47%.
Автобусами та маршрутними таксі скористалися 41 млн. пасажирів, що становить 92% рівня 2017 р.
Близько 40% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено 16 млн. пасажирів.
В обсязі пасажирських перевезень автомобільним транспортом частка Чернігівської області в цілому по Україні становила 2,1%, а пасажирообороту – 1,6%.
Більше двох третин пасажирів було перевезено в м.Чернігові.
Основними споживачами послуг пасажирського автомобільного транспорту є мешканці міських поселень. У структурі пасажирських перевезень найбільша частка припадає на міське сполучення (83%) та приміське (12%).
Послугами маршрутного автотранспорту області впродовж 2018 р. в середньому щоденно користувалися 111 тис. пасажирів (у т.ч. м.Чернігова – 77 тис. пасажирів), повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).