Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 16:16:13

Мережею Інтернет На Чернігівщині користується 674 тис. абонентів

17.05.2019   08:13Агенцiя

До Всеукраїнського Дня інформаційного співтовариства.

Сучасне суспільство неможливо уявити без оперативного обміну інформацією через телекомунікаційні системи, без впровадження нових прогресивних технологій та розширення їх спектру.          
         
Підприємствами Чернігівської області у 2018 р. реалізовано всім споживачам телекомунікаційних та поштових послуг на 1271 млн.грн, у тому числі населенню – 943 млн.грн.

Дохід від надання міжнародних послуг становив 34 млн.грн, з них населенню – 31 млн.грн.

Найбільш популярним у споживачів залишався мобільний зв'язок, частка  від якого займала 60% у загальному обсязі доходів. Станом на 1 січня 2019 року в області налічувалося 1305 тис. абонентів мобільного зв’язку.

Мережею Інтернет користувалося 674 тис. абонентів. Питома вага доходів від Інтернет-послуг склала 12% у загальному їх обсязі.

Мережа фіксованого телефонного зв’язку налічувала 163 тис. абонентів, з них 131 тис. – населення.

Послугами кабельного телебачення користувалося 68 тис. абонентів, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.