Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 07:19:08

Область готується до реалізації проектів за кошти ДФРР

27.04.2019   11:01Агенцiя

У Чернігівській ОДА відбулося чергове засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.


Засідання провів голова облдержадміністрації Олександр Мисник.

Одне з розглянутих питань – реалізація проектів за кошти ДФРР у 2019 році.

Цьогоріч для області передбачено 229,3 мільйона гривень. З них 14,9 мільйона – кошти громадського бюджету, порядок використання яких поки що не затверджений.

Опрацьований регіональною комісією Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку направлений на погодження до Мінрегіону.

Наразі захист у профільному міністерстві пройшли три перехідні проекти та 9 проектів, що не були профінансовані за рахунок спеціального фонду минулого року. Загальна сума, передбачена на зазначені проекти, – 80,8 мільйона гривень.

Окрім того, із 22 відібраних комісією проектів за загальним рейтинговим споском погоджено без зауважень три проекти: капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій навчального закладу в Куликівці; придбання апарату комп’ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та діагностики інших складних захворювань для Менської ЦРЛ; будівництво ЦНАПу в селі Іванівка Чернігівського району.

Ще два проекти Мінрегіон визнав такими, що не відповідають вимогам постанови, яка регулює використання коштів ДФРР. Тому члени комісії проголосували за виключення цих проектів із рейтингового списку. По одному з проектів було внесено редакційні правки (змінено назву).

Учасники засідання погодилися з пропозицією голови ОДА у подальшому дозволити секретаріату комісії самостійно робити редакційні зміни, якщо вони не стосуються суті проекту.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, на засіданні також було розглянуто результати оцінювання проектів на 2020 рік та затверджено відповідний рейтинговий список.

Усього на конкурс заявниками подано 232 проекти. У зв’язку з неналежним заповненням аплікаційних форм до оцінювання не були допущені 29 пакетів документів. 38 проектів не пройшли регіональний відбір, не набравши мінімально необхідних 30 балів.

Таким чином, до рейтингового списку проектів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році, включено 165 проектів.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини