Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 02:21:45

На Чернігівщині податківці виявили приховані податки на суму понад 100 тис.грн.

15.08.2012   17:07Агенцiя

До яких тільки хитрощів не підштовхує деяких керівників спокуса приховати податки. Але якими б завуальованими не були їхні схеми ухилення від оподаткування, фахівці податкової їх виявляють.

Під час перевірки одного з підприємств Чернігівщини, яке надає офсетні та поліграфічні послуги, фахівці управління податкового контролю юридичних осіб ДПС у Чернігівській області встановили, що з метою мінімізації податків товариство декларувало “віртуальні” збитки за попередні роки господарської діяльності.

Перевіркою встановлено порушення вимог законодавства в частині завищення податкового кредиту за рахунок включення до його складу ПДВ у розмірі 99 тис.грн. за придбання обладнання (офсетної друкарської машини) у львівського постачальника. До того ж встановлено завищення нарахованої суми амортизації на придбане обладнання, яку відображено в декларації з податку на прибуток у складі витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, у розмірі 99 тис.грн.

Використовуючи матеріали документальної позапланової невиїзної перевірки львівського підприємства, які надіслані ДПІ у Сихівському районі м. Львова, всі договори поставок товарів покупцям визнано нікчемними. До такого висновку дійшли чернігівські податківці, оскільки встановлено, що на підприємстві відсутні необхідні умови для здійснення господарської та економічної діяльності, до того ж не має технічного персоналу, основних фондів, виробничих активів та транспортних засобів.

Також з’ясовано, що задекларовані операції не були підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов’язковість ведення і зберігання яких, передбачена правилами ведення податкового обліку.

За результатами перевірки чернігівському підприємству, з урахуванням інших встановлених порушень, доведеться сплатити до бюджету майже 117 тис.грн. податку на додану вартість. Збитки підприємства зменшено майже на 417 тис.грн..

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).