Економічні показники КЕП "Чернігівська ТЕЦ". ДОВІДКА
ТОВ Фірма “ТехНова” інформує про окремі фінансово-економічні показники підприємства станом на 1 квітня ц.р.

Чернігівська ТЕЦ
Загалом за надані послуги з теплопостачання та гарячої води компанії заборгували 139,7 млн грн. Найбільший боржник – населення (95 млн грн). Борги із державних пільг та субсидій – 6 млн та 3,7 млн грн відповідно. Бюджетні установи заборгували 7,1 млн грн, інші споживачі 23,2 млн грн.
Що стосується електроенергії, то ДП «Енергоринок» заборгувало підприємству 195,6 млн грн.
Кредиторська заборгованість: ТОВ Фірма “ТехНова” винне 132 млн грн плати по відсоткам та кредиту, що брався для закупівлі вугілля на зимовий період. Також компанія має борг у 50,55 млн грн авансів перед ДП «Енергоринок».
Варто зазначити, що борги перед підприємством за теплову енергію у порівнянні з початком 2019 року зросли несуттєво (на 5,34 млн грн), втім у загальній структурі заборгованість населення зросла: з 72,8 млн до 95 млн грн.
«КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» висловлює вдячність споживачам, які вчасно та в повному обсязі сплачували за отримані послуги з теплопостачання протягом опалювального сезону 2018-2019 років. Завдяки цьому опалювальний сезон розпочався вчасно та пройшов безперебійно і без аварійних ситуацій», - прокоментувала Ірина Штипа, заступниця директора з теплопостачання та збуту теплової енергії.
Водночас, компанія просить всіх споживачів сплатити борги за тепло та гарячу воду для того, щоб підприємство змогло якісно підготуватись до наступного опалювального сезону. Адже вже стартували ремонті роботи та гідравлічні випробування тепломереж, поповнюються запаси вугілля.
Як відомо, ТОВ Фірма “ТехНова” орендує комунальне енергогенеруюче підприємство «Чернігівська теплоелектроцентраль» відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 18.10.2000 року.
У 2018 році підприємство виробило 953743 т. кВт год. електричної енергії, з колекторів теплоелектроцентралі споживачам відпущено 476403 Гкал теплової енергії.
Станом 1 квітня ц.р. запас вугілля на складах становив 27,7 тисяч тон., що за теперішніх умов достатньо для роботи підприємства протягом 25 днів (для порівняння, протягом опалювального періоду підприємство споживає 278 тисяч тон.).
Довідково:
Всього у Чернігові централізоване опалення від ТОВ Фірма “ТехНова” отримують 586 багатоквартирних будинків, гаряче водопостачання 353 будинки. Загальна кількість особових рахунків фізичних осіб 35273, юридичних осіб, які отримують послуги компанії – 1970.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: