Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 18:32:18

Чернігівці вже сплатили до бюджету понад 4 млрд. грн.

14.08.2012   16:48Агенцiя

За сім місяців поточного року платники податків Чернігівщини перерахували до загального фонду державного бюджету 3,3 млрд. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються податковою службою.

“У порівнянні з показниками минулого року бюджет додатково отримав 182,5 млн. грн. більше, приріст склав 5,8 відсотків, і це при втраті бази оподаткування по рентних платежах на 317,6 млн. грн.” – повідомив голова податкового відомства області Валентин Осипенко на розширеному засіданні Колегії при ДПС у Чернігівській області, що відбулося 14 серпня.

Зокрема, майже на 20 відсотків зросли надходження акцизного податку з вітчизняних товарів, більш ніж на 24 відсотки зросли надходження збору податку на додану вартість, на 43 відсотки зросли надходження податку на прибуток, та на 8,3 відсотки зросли надходження по збору за спец використання водних, лісових ресурсів та платі за надра разом.

У порівнянні з січнем-липнем 2011р. збільшили сплату податків до державного бюджету 3,7 тисяч платників. В тому числі суттєво: ПРАТ ТК “В.А.Т.- Прилуки” – в 1,2 раза (на 396,5 млн. грн.), ПАТ “Чернігівгаз” – в 3 рази (на 49,1 млн. грн.), СП “Каштан Петролеум ЛТД” – на 50,4 млн. гривень.

Доходи місцевих бюджетів за січень-липень 2012р. склали 824,4 млн.грн., що на 20,8 відс., або на 142,1 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року. Найбільш суттєвий ріст – по податку на доходи фізичних осіб, якого надійшло протягом семи місяців 2012 року 596 млн.грн., що на 71,9 млн.грн. або на 13,7 відс. більше минулого року.

Підбиваючи підсумки засідання головний податківець області зазначив, що Державна податкова служба визначила чіткий курс на перетворення свого відомства з фіскального органу на сервісну службу. В області вже працюють 12 Центрів обслуговування платників податків, а до кінця року зя’виться ще 6 таких Центрів у відділеннях податкових інспекцій. Це необхідні і своєчасні кроки з реалізації нашого принципового підходу: “не платники для податкової, а служба – для платників”.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів 11:24

Про особливості формування проектів місцевих бюджетів та бюджетних запитів на 2021 рік та комплексне впровадження у бюджетному процесі ІАС “LOGICA” йшлося під час онлайн навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, проведеного Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 22 вересня.