Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 23:25:19

На Чернігівщині розпочалася посівна кампанія

06.04.2019   10:13Агенцiя

На сьогодні ярими культурами засіяно майже 31 тисячу гектарів, або 3 % прогнозованих обсягів. Переважно це ранні зернові та зернобобові – 27 тисяч гектарів (40 % від запланованого).

Крім ранніх зернових, сіють горох, люпин та інші культури. Окремі господарства розпочали посів соняшнику та цукрового буряку.

В області практично завершено підживлення основних площ озимини. Так, підживлено 214 тисяч гектарів (96 %). Торік на початок квітня ці роботи були виконані лише на 4 % (8 тисяч гектарів).

Триває підготовка посівних площ – вже оброблено біля 190 тисяч гектарів (19 %).

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини