38 країн світу вкладали інвестиції в економіку Чернігівської області
У 2018р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори із 16 країн світу вклали 8 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з яких 97% належить інвесторам із країн ЄС.
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку Чернігівщини з початку інвестування, на 31 грудня 2018р. становив 434 млн.дол. США, та в розрахунку на одну особу населення склав 432 дол.США.
Інвестиції внесено з 38 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає понад 90% загального обсягу прямих інвестицій входять: Велика Британія, Нідерланди, Кіпр, Швейцарія, Латвія та Туреччина.
На промислових підприємствах зосереджено 92% загального обсягу прямих інвестицій, на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства – 4%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».
Президент України призначив державні стипендії трьом діячам культури з Чернігівщини 13:58
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 496/2026 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва». Серед стипендіатів – троє представників Чернігівщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:56
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
17 червня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1573 Російська агресія - Day 1573 Russian aggression