Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 16:49:02

Перша в області: на Чернігівщині будують сонячну електростанцію

18.01.2019   08:49Агенцiя

У селі Малинівка монтується перша на Чернігівщині промислова сонячна електростанція загальною потужністю 1,2 МВт.

Про це повідомив її власник – підприємець Ігор Ніколаєнко.

“Сонячну електростанцію ми будуємо у дві черги. Першу, потужністю 600 кВТ, плануємо ввести в дію до травня поточного року, другу такої ж потужності – трохи пізніше”, – сказав він.

Підприємець розповів, що під будівництво СЕС орендував у Малинівці 2 га землі. Обніс її парканом і ще торік розпочав роботи з монтажу панелей китайського виробництва. Всього для отримання 1,2 МВт електроенергії їх знадобиться близько 5 тисяч штук.

Вироблена електроенергія продаватиметься за “зеленим” тарифом державі. Для обслуговування СЕС достатньо буде 4 працівників.

https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2621794-u-seli-na-cernigivsini-buduut-persu-v-oblasti-sonacnu-elektrostanciu.html

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини