Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 02:19:23

Обсяг реалізованих послуг підприємствами Чернігівської області в I півріччі 2012 року. ДОВІДКА

02.08.2012   10:42

У І півріччі 2012 року кожне шосте підприємство сфери нефінансових послуг області здійснювало операції з нерухомим майном та надавало транспортні послуги, кожне одинадцяте надавало послуги у сфері інжинірингу, геології та геодезії, кожне чотирнадцяте - послуги пошти та зв'язку.

Суттєвою була частка (від 4 до 6%) підприємств, що займалися організацією перевезення вантажів, діяли у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, у сфері інформатизації, надавали індивідуальні послуги населенню, займалися проведенням розслідувань та забезпеченням безпеки тощо.

Сфера послуг дає можливість працевлаштувати значну кількість жителів області. Чисельність штатних працівників на цих підприємствах становила понад 21 тис.осіб, що складає 9,7% їх загальної кількості в області. 
 
Найбільша частка працівників зосереджена на підприємствах транспорту (26,7%), пошти та зв'язку (25,3%).

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за І півріччя 2012 року становив 1322,9 млн.грн. (проти 1185,5 млн.грн. у І півріччі 2011 р.).                                                                     
Кожна третя гривня - від реалізації послуг підприємствами м.Чернігова. Значним був також внесок підприємств міст Ніжин та Прилуки.
 
У структурі реалізованих послуг майже половину (49,4%) складали послуги пошти та зв'язку.
Одним мешканцем області було спожито послуг за І півріччя 2012 року у середньому на суму 1218 грн.

Найбільш доступними вони були жителям обласного центру (1726 грн.), міст Ніжин (1157 грн.), Прилуки (798 грн.) та Щорського району (805 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».