Сума сплачених платниками Чернігівщини за 2018 рік податків та єдиного внеску склала майже 14 млрд гривень
У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у 2018 році надійшло майже 9,8 млрд грн податків і зборів. А разом з сумою сплаченого за рік єдиного внеску загальна цифра сягнула майже 14 млрд гривень.
До державного бюджету спрямовано 4,8 млрд гривень. Надходження перевищили минулорічні на 31 відс. або на понад 1 млрд гривень. Найбільший приріст відбувся по рентній платі за користування надрами (на 55 відс. або на 401 млн грн), податку на додану вартість (на 24 відс. або на 320 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військовому збору (на 24 відс. або на 271 млн грн), податку на прибуток (на 46 відс. або на 125 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено майже 5 млрд гривень. До факту минулого року зростання на 22 відс. або на 910 млн гривень. Приріст сплачених сум відбувся по всіх бюджетоформуючих податках: по податку на доходи фізичних осіб на 25 відс. (+642 млн грн), єдиному податку – на 26 відс. (+138 млн грн), податку на майно – на 9 відс. (+58 млн грн), рентній платі за користування природними ресурсами – на 79 відс. (+61 млн грн, у тому числі на 44 млн грн від внесених до законодавства змін за користування надрами для видобування нафти та природного газу).
За рахунок добровільної сплати податків до місцевих бюджетів надійшло 99,4 відс. загальної суми податкових платежів. Від проведення контрольно-перевірочної роботи та застосування заходів стягнення боргу надійшло 36 млн гривень.
Крім того, платниками Чернігівщини сплачено майже 4,2 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Минулорічний рівень перевищено на 27 відс. або на 896 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression