Які автошляхи Чернігівщини оновлені у 2018 році
Найбільший об’єкт цьогорічного ремонтного сезону в Чернігівській області – траса міжнародного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Автошлях є важливою складовою єдиної транспортної системи України, що забезпечує транспортні зв'язки Чернігівщини зі всіма областями України. Закінчується дорога на митному контрольно-пропускному пункті «Нові Яриловичі», який веде до Гомеля (Білорусь). Ця дорога є найкоротшим транспортним зв’язком країн Скандинавії, Балтики, Білорусі з Україною, Румунією, Болгарією і Грецією.
Цьогоріч роботи з поточного середнього ремонту виконувались на об’їзній Чернігова у напрямку до кордону з Білоруссю. Всього охоплено 12 ділянок сумарною протяжністю 43 кулометри. Нове покриття влаштовано біля Шестовиці, Киїнки, Чернігова, Нового Білоусу та Рівнопілля (Чернігівський район), а також біля Великих Осняків, у Вербичах та біля митниці в Нових Яриловичах (ділянки в Ріпкинському районі).
Також виконано поточний середній ремонт на ще одній трасі міжнародного значення – М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Відремонтовано ділянку поблизу села Кіпті Козелецького району біля транспортної розв’язки доріг М-01 та М-02.
Нове покриття облаштовано й на дорозі Н-27 Чернігів-Мена–Сосниця-Грем’яч на ділянці, яка проходить через село Новоселівка Чернігівського району, що розташоване на виїзді з обласного центру.
На дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка завершено капітальний ремонт мостового переходу в селі Охіньки Прилуцького району. На місці старої споруди зведено нову з двоочковою трубою.
Відновлено покриття на ділянці дороги Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин на під’їзді до міста Прилуки. В межах поточного середнього ремонту виконані роботи на п’яти мостових спорудах.
У рамках меморандуму про співробітництво з приватним інвестором (місцевим сільгоспвиробником ТОВ «Земля і Воля») продовжено ремонт дороги Т-25-28 Козелець-Бобровиця. Відновлено ділянки дороги як у Козелецькому районі (за державні кошти), так і Бобровицькому (за приватні кошти).
Наступного року в Чернігівській області пріоритетними напрямками для виконання ремонтів є міжнародні траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі та М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. Також у планах – проведення ремонтних робіт на трасі Н-27 Чернігів-Мена–Сосниця-Грем’яч та Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.