Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 07:59:15

Майже 9 млрд гривень податків зібрали на Чернігівщині за одинадцять місяців поточного року

11.12.2018   10:59Агенцiя

Головне управління ДФС у Чернігівській області повідомляє, що від платників податків області впродовж одинадцяти місяців поточного року надійшло до бюджетів усіх рівнів близько 9 млрд грн податків і зборів.

В тому числі до державного бюджету сплачено 4,3 млрд гривень. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на третину або більш як на 1млрд гривень. Це відбулось за рахунок збільшення надходжень по рентній платі за користування надрами (на 57 відс. або на 379 млн грн), податку на додану вартість (на 26 відс. або на 304 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військовому збору (на 25 відс. або на 249 млн грн), податку на прибуток (на 46 відс. або на 121 млн грн).

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено майже 4,5 млрд гривень. Порівняно з минулорічними показниками, надходження зросли на 23 відс. або на 839 млн гривень.

Приріст сплачених сум відбувся по всіх бюджетоформуючих  податках: по податку на доходи фізичних осіб на 27 відс. (589 млн грн), єдиному податку – на 26 відс. (129 млн грн), податку на майно – на 8 відс. (51 млн грн), рентній платі за користування природними ресурсами – на 80 відс. (58 млн грн, в тому числі на 40 млн грн від внесених до законодавства змін за користування надрами для видобування нафти та газу).

Стабільно рівень добровільної сплати податків до місцевих бюджетів залишається високим – 99,3 відс. загальної суми податкових надходжень. Від проведення контрольно-перевірочної роботи та застосування заходів стягнення боргу надійшло 33 млн гривень.

Крім того, платниками Чернігівщини сплачено близько 4 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 28 відс. або на 826 млн гривень.

Головне управління ДФС у Чернігівській області наголошує, що саме завдяки сумлінності та дисциплінованості платників податків області,  бюджети стабільно поповнюються новими надходженнями.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини