Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 21:06:07

У жовтні Чернігівське РУ ПриватБанку відзначило 17 річницю своєї діяльності

05.11.2018   10:21Агенцiя

ПриватБанк - надійний фінансовий партнер кожного другого чернігівця. 64 відділень, понад 500 фахівців, цілодобовий доступ до рахунків та проведення операцій з будь-якої точки світу - такі результати 17-річної історії.

І ці досягнення отримують високу оцінку на престижних конкурсах. Так, цьогоріч на церемонії “FinAwards” ПриватБанк здобув одразу три нагороди: Privat24 визнано кращим Інтернет-банкінгом, Картку для виплат - кращою дебетовою карткою, а депозит “Строковий у гривні” став кращим ощадним вкладом. Невід’ємна складова цього успіху - Чернігівська філія.

Перші відділення ПриватБанку почали з'являтися на Чернігівщині у 2001 році, тоді їх було лише 7 (три у Чернігові і по одному у Бахмачі, Сосниці, Мені та Прилуках).

У той час ПриватБанк у регіоні був мало впізнаваним, але ситуація змінилася дуже швидко. Вже у 2005 працювало 28 відділень, кількість яких постійно зростала. Нині в області їх 64, а також 186 банкоматів і 278 терміналів ПриватБанку.

"У численних рейтингах і  конкурсах ПриватБанк займає перші позиції. Чи це сервіси, технології, чи обслуговування - за всіма процесами стоять люди. Від їхньої небайдужості та компетенції залежить успіх усього банку. Наші спеціалісти - професійні фінансисти. Вислухати, порадити, знайти оптимальне рішення - це їхня робота. Кожен клієнт особливий, до кожного потрібно знайти індивідуальний підхід. І ми його знаходимо, - говорить директор Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Ася Валентинівна Бойко. - Велика подяка моєму колективу Чернігівської філії  ПриватБанку за  професійність, злагоджену роботу та відповідальність"

За 17 років Чернігівське РУ зуміло заслужити повагу клієнтів. Нині заробітну плату у ПриватБанку отримують 96 тисяч  працівників бюджетних установ, ще 3000  студентів регіону одержують у нас стипендію, а 75 тисяч пенсіонерів – пенсію.

Крім цього, у Чернігівському регіональному відділенні ПриватБанку обслуговується 2153 юридичні особи і 11780 фізичних осіб-підприємців, число яких постійно зростає.

Кожен рік роботи філії – це ефективні кроки професійної команди  у напрямку розвитку банківської системи на Чернігівщині, впровадження інноваційних банківських технологій та підтримки економіки України.

“Майбутнє - за безготівковими розрахунками”, - говорить світова спільнота і ПриватБанк підтримує цю тенденцію. Завдяки QR-кодам можна зняти готівку в банкоматі без картки, придбати товари, оплатити послуги. А у Чернігові технологія стала частиною транспортного рішення.

З 2017 року оплатити проїзд в трамваях і тролейбусах можна за допомогою смартфону. Додаток Privat24 - все, що для цього потрібно. А стікери з QR-кодами є у тролейбусах та автобусах.

Серед нових інструментів успіху - оплати Apple Pay для клієнтів будь-якого українського банку, швидкий лізинг для бізнесу, пільгова програма «Підприємницьких» лімітів, програма “КУБ”, QR-платежі і багато інших.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.