Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:58:24

Планується будівництво сміттєпереробних заводів в шести містах України. Серед них і Чернігів

06.10.2011   15:20Агенцiя

На сьогоднішній день близько 4% території України вкрито сміттям. Про це під час прес-конференції присвяченої результатам реалізації проекту “Чисте місто” сказав голова Держагенства з питань управління національними проектами Владислав Каськів.

На сьогоднішній день близько 4% території України вкрито сміттям. Про це під час прес-конференції присвяченої результатам реалізації проекту “Чисте місто” сказав голова Держагенства з питань управління національними проектами Владислав Каськів.

За його словами, це сміття не перероблялося близько 10 років.

“Відходи потрапляють у грунтові води, в результаті чого ми отримуємо величезну екологічну проблему”, – додав В. Каськів.

Чиновник також підкреслив, що реалізація проекту “Чисте місто” дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію в Україні.

Він також зазначив, що на першому етапі реалізації цього проекту планується будівництво сміттєпереробних заводів в шести містах України. В цілому, заплановано будівництво 10 заводів.

“Серед них Київ, Чернігів, Суми і Тернопіль”, – розповів він, додавши, що будівництво заводів планується завершити в 2012 році.

В. Каськів повідомив також, що Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами ініціюватиме запровадження тарифу на переробку сміття, яке складе орієнтовно 35-55 доларів за вивезення однієї тонни сміття.

Крім того, він зазначив, що модернізація сміттєспалювального заводу “Енергія” може бути завершена до початку ЄВРО-2012.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини