Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 17:42:28

Фінансові результати великих та середніх підприємств м. Чернігова в січні–червні 2018 року. ДОВІДКА

05.09.2018   07:50Агенцiя

За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства м.Чернігова (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) у січні–червні 2018 р. отримали прибутковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 144 млн.грн (у січні–червні 2017р. – 262 млн.грн прибутку).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 59%, отримано 346 млн.грн прибутку.
Найбільший прибутковий фінансовий результат одержали підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; машинобудування; водопостачання; каналізації, поводження з відходами.
   
Із загальної кількості підприємств 41% мали збитки на суму 202 млн.грн. Значні обсяги збитків отримали підприємства промисловості; будівництва; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.