Заробітна плата та її виплата у Чернігові на 1 липня 2018 року
У II кварталі 2018 року на підприємствах, в організаціях та установах Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 74 тис. штатних працівників.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника обласного центру порівняно з відповідним періодом 2017 року зросла на 24,5% й становила 6828 грн. Це в 1,8 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), але на 2,5% менше середньообласного показника (7002 грн).
Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в м.Чернігові на 1 липня 2018 року становила 11,1 млн.грн, з них понад 70% припадає на діючі (економічно активні) підприємства.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression