Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:26:26

Керівники громад спілкувалися про ремонт комунальних доріг

18.07.2018   08:03Агенцiя

17 липня у відбулася нарада міських голів та голів об’єднаних територіальних громад, що входять до Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, з представниками Чернігівської ОДА.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання , які порушуються органами місцевого самоврядування, в тому числі щодо розподілу субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах з урахуванням необхідності дотримання положень «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 року №382.

Голови ОТГ та міські голови зазначили, що необхідним є врахування їх точки зору в обрані першочерговості ремонту доріг. Однак це не відповідає чинному законодавству. Рішення у прийняті першочерговості ремонту доріг приймають районі державні адміністрації.

Результатом зустрічі стала домовленість, що представники місцевого самоврядування наддадуть свої рекомендації на наступний рік щодо необхідності ремонту комунальних доріг.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.