За півріччя в області працевлаштовано 5,5 тис.безробітних
Протягом січня-червня 2018 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися майже 23 тисячі безробітних.
За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, 44,5% безробітних, що перебували на обліку, а це більше 10 тисяч осіб, охоплено активними заходами сприяння зайнятості.
Зокрема, 5,5 тисяч безробітних працевлаштовано за направленням служби зайнятості, більше тисячі - охоплено професійним навчанням, 3,5 тисяч - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 липня в області налічувалось 11,4 тис. безробітних.
На кожну вакансію – черга з 7-ми осіб. У розрізі районів навантаження на вільне робоче місце коливалося від 47 осіб – у Семенівському районі до 3 осіб – у м.Чернігові та на Прилуччині.
Обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.